بخشی از خدمات مدیران سرمایه

  • مدیریت جنوب کشور کارگزاری الوند با مجوز رسمی از سازمان بورس و فرابورس جمهوری اسلامی ایران
  • اعطا کد بورسی به صورت حضوری و غیرحضوری
  • اعطا اعتبار معاملاتی در بازاربورس و فرابورس به مشتریان تا حداکثر میزان
  • عرضه و پذیرس سهام شرکت ها و بورس
  • خدمات حضوری و غیرحضوری انجام سفارشات معاملات مشتریان
  • اعطا نمایندگی و شعبه گزاری در استان های فارس،بوشهر، کهکیلویه و بویر احمد ،هرمزگان ،یزد،کرمان

 

خدمات سبدگردانی

مدیران سرمایه با برخورداری از تیم مجرب و متخصص معامله گران و تحلیلگران و کارشناسان بازارهای مالی آماده ارائه خدمات سبدگردانی و مدیریت حساب مشتریان در انواع بازارهای مالی از جمله بورس و اوراق بهادار ، کریپتوکارنسی و ارزهای دیجیتال، بازارهای بورس جهانی و بین الملل.

ساز و کار و نحوه همکاری مدیران سرمایه با مشتریان سبدگردانی بصورت رسمی تحت قرداد حقوقی باشرایط زیر می باشد.

حداقل ها……………………

درصد ها…………………….

بازارها………………………..

 

تامین سرمایه

مدیران سرمایه یک هلدینگ فعال در حوزه سرمایه گذاری، سرمایه پذیری، و تامین سرمایه می باشد که با ساز و کار مشخص معین آماده ارائه خدمات تامن سرمایه به تمام اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد که دارای طرح های  توجیهی درزمینه کسب و کار ، تولیدو توزیع،استارت آپ ها و سرمایه گذاری باشند. جهت درخواست مشاوره و یا تامین سرمایه لطفااز طرق راه های ارتباطی زیر با مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

 

جاعلیت و اخذ تمامی مجوزات قانونی کسب و کار و تجارت بازرگانی:

مدیران سرمایه به عنوان هلدینگ خدماتی و مالی آماده اخذ مجوزات لازم و ضروری برای تمام اشخاص حقیقی و حقوقی در کلیه زمینه های کسب و کار، بازرگانی ،خدماتی ، استارتاپی ،تولیدی ماینینگ و استخراج ارزدیجیتال و ….. می باشد.

درصورت تقاضا اخذ انواع مجوزات کافیست فرم زیر را پر کرده سپس کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخگویی و پشتیبانی خواهند کرد و شمارا از مراحل و فرایند این مسیر آگاه می سازند.

 

مشاوره سرمایه گذاری

مدیران سرمایه یک هلدینگ فعال و متمرکز به عرصه بازارهای مالی و حوزه مالی با برخورداری از تجارب موفق و کارشناسان خبره در کلیه حوزه های سرمایه گذاری آماده ارائه کلیه خدمات مشاوره سرمایه گذاری بصورت کاملا فنی و جزئی در صفرتا صد فرایند سرمایه گذاری در کلیه حوزه ها می باشد.

متقاضیان دریافت مشاوره سرمایه گذاری می توانند از طریق فرم زیر درخواست خودرا ثبت کنند تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان درخواست شما را پیگیری و مرتفع کنند.

 

خدمات سیگنال

مدیران سرمایه با برخورداری از تیم متخصص فعالان، معامله گران ، تحلیلگران برجسته در بازارهای مالی آماده ارائه سیگنال های معاملاتی استاندارد وکلیه بازار های مالی از جمله بورس اوراق بهادار ، بازارهای دیجیتال، بازار جهانی فارکس، طلا ودلار نقدی

مقاضیان دریافت سیگنال های معاملاتی میتوانند ازطریق فرم زیراقدام به ثبت درخواست اشتراک سیگنال خود راثبت نمایند.

 

با تشکر/ مدیران سرمایه